KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396266

nr 1539 6266

Sune Paulsen. Signerad, daterad 63, marin. Olja på pannå, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 34x42 cm

måndag 8 maj 2023
kl 20:09:00